Умови участі

logo_istwe

Міжнародна спеціалізована виставка

Енергозберігаюче обладнання та альтернативні джерела енергії ISTWE

СП «Агроінком»
Тел./факс: +380 44 593 19 01

e-mail: info@agroinkom.com.ua

Виставка відбудеться 21 – 22 вересня 2022 року.
21-22 вересня – 10.00-18.00

УМОВИ УЧАСТІ

ОБЛАДНАНА ВИСТАВКОВА ПЛОЩА В ЕКСПОЗАЛІ

Ціна включає: задню і бокові стінки, килимове покриття, фриз з назвою компанії, охорону в неробочі години, прибирання в проходах, а для стендів площею від 9 кв.м: стіл, два стільці, світильник, євророзетку.

  НЕОБЛАДНАНА ВИСТАВКОВА ПЛОЩА В ЕКСПОЗАЛІ

Ціна включає: охорону у неробочі години й прибирання у проходах. Учасники виставки за додаткову оплату можуть замовити послуги прибирання стенда згідно з прейскурантом.

НЕОБЛАДНАНА ВИСТАВКОВА ПЛОЩА НА ВІДКРИТОМУ МАЙДАНЧИКУ

Ціна включає охорону в неробочі години виставки.

ОБОВ’ЯЗКОВИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ВНЕСОК ДЛЯ ВСІХ УЧАСНИКІВ ВИСТАВКИ

Ціна включає: розміщення інформації про Учасника в офіційному каталозі виставки, реєстрацію Учасника, беджі, запрошення на виставку для відвідувачів в кількості 5 шт. на кожну компанію учасника, плюс 1 запрошення на кожний мплощі, яку займає.

Учасникам виставки за додаткову оплату надаються обладнання та послуги згідно з прейскурантом. За бажанням Учасника можливе індивідуальне проектування стенду.

ВАРТІСТЬ ЗАОЧНОЇ УЧАСТІ

 Учасник отримує право на розміщення інформації в офіційному каталозі та на сайті в переліку учасників виставки, розповсюдження рекламної продукції з стенду заочного учасника.

ПОРЯДОК ПОДАННЯ ЗАЯВОК

Реєстрація заявок від компаній-учасників проводиться з 01.01.2022 р. по 10.09.2022 р. Для реєстрації необхідно надіслати заповнену заявку на електронну адресу Організатора, а також перерахувати 20% від загальної вартості участі протягом 3 днів після отримання рахунку за участь.

Організатор залишає за собою право відмовити в участі у разі:

  • несвоєчасної оплати за участь у виставці;
  • відхилення від тематики виставки;
  • несвоєчасного узгодження дизайн-проекту стенду.

У порядку надходження заявок на участь та узгодження забудови стенду визначається місце розташування стенду в експозиції виставки. У разі оформлення заявки на необладнану виставкову площу Учасник зобов’язаний у термін до 01.09.2022 р. узгодити дизайн-проект та термін забудови площі.

У разі подання заявки після 10.09.2022 р. протягом 1 дня проводиться повна оплата за участь у виставці.

ПОРЯДОК ОПЛАТИ

Оплата здійснюється у гривнях на розрахунковий рахунок Організатора згідно з виставленим рахунком. Термін повної оплати до 10.09.2022 р. У разі порушення термінів оплати Організатор залишає за собою право на збільшення суми оплати за участь у виставці на 1% за кожний день прострочення і право на зміну місця розташування стенду в експозиції виставки. У разі відмови Учасника від участі у виставці, яка оформлюється письмово:

  • до 15.08.2022 р. Організатор повертає 80% суми перерахованих коштів;
  • до 04.09.2022 р. Організатор повертає 50% суми перерахованих коштів;
  • після 04.09.2022 р. сума оплати не повертається і претензії Організатором не приймаються.

ПОРЯДОК ПОДАННЯ ІНФОРМАЦІЇ В ОФІЦІЙНИЙ КАТАЛОГ ВИСТАВКИ

Для видання офіційного каталогу Учасники подають інформацію, яка повинна включати: повну назву підприємства; поштову адресу, телефон, факс, E-mail; стислу анотацію про основні напрямки діяльності та продукцію, що виробляється (представляється), українською та англійською мовами. Анотація не повинна перевищувати за обсягом 70 слів кожною мовою (розділові знаки та сполучники не враховуються); назву розділу в каталозі й прізвище автора анотації.

Термін подання до 01.09.2022 р. Можливе розміщення чорно-білого логотипу, кольорової реклами згідно з прейскурантом. Інформація подається в електронній формі у форматі WORD. У разі несвоєчасного подання інформації (після 01.09.2022 р.) Учасник позбавляється права її розміщення в офіційному каталозі виставки і претензії Організатором не приймаються. 

ДОДАТКОВІ УМОВИ

Учасник зобов’язаний зайняти виставкову площу не пізніше 20:00 20.09.2022 р.і звільнити не пізніше 18:00 22.09.2022 р. згідно з режимом роботи виставки. У разі порушення цих строків, Учасник сплачує штраф у розмірі 30% від вартості участі у виставці за кожен день прострочення. При в’їзді Учасник приймає, а при виїзді здає обладнану виставкову площу у справному стані. У разі пошкодження чи втрати виставкового обладнання Учасник сплачує Організатору його повну вартість у тижневий термін.

До 22.09.2022 р.Учасник повинен повернути Організатору заповнені Заявку та Договір (оригінали) та до 30.10.2022 р. Акти виконаних робіт (оригінали).

Учасник зобов’язаний узгодити з Організатором:

проведення художньо-оформлювальних робіт поза межами виставкового стенду; можливість розклеювання інформаційно-рекламної та іншої продукції на конструкції стенду та виставковому обладнанні; термін, зміст, місце проведення шоу-програм, семінарів, конференцій; можливість реалізації інформаційно-рекламної продукції поза межами стенду, розповсюдження друкованих видань (засобів масової інформації) зі стенду, проведення фото та відеозйомок на території виставки.

Організатор не несе відповідальності за збереження майна Учасника (його пошкодження або крадіжки) у години роботи виставки.

Організатор залишає за собою право на зміну умов участі у виставці до підписання заявки Учасником.

Для постійних Учасників виставки існує система знижок.

Учасник зобов’язується дотримуватися правил техніки безпеки, протипожежної безпеки, режиму роботи виставки.

Витрати, пов’язані з митним контролем, проводяться за рахунок Учасника згідно із законодавством України.

Зацікавлені взяти участь у Виставці?

Demos

Color Skin

Header Style

Nav Mode

Layout

Wide
Boxed